شرکت توسعه عصر ارتباطات ماها

آخرین امکانات اضافه شده در پنل ها

Thumbnail

ثبت تحویل به پست

بار دیگر برای اولین بار بخشی جدید برای کنترل خروجی انبار به سیستم خرید پستی ماها افزوده شد با استفاده از این امکان فروشگاه ها قادر به کنترل بهتر خروجی محصولات از بخش انبار خود خواهند بود
این امکان که در بخش ثبت تراکنش ها به پنل فروشگاهی افزوده شده امکان ثبت شناسه های که در صبح به شرکت پست تحویل میشود را به بخش انبار فروشگاه خواهد داد و فروشگاه داران میتوانند تراکنش موجود در انبار را از این طریق کنترل کنند.
در واقع این امکان برای فروشگاه های با تراکنش بالا کاربردی خواهد بود و ثبت و عدم ثبت تحویل به پست در صفحه آماده به ارسال با یک تیک قابل مشاهده خواهد بود.
شایان ذکر است این امکان برای فروشگاه های که بخش اپراتوری برای آنها فعال شده در پنل اپراتوری فعال شده ، جهت فعال سازی برروی دکمه ویرایش اپراتور کلیک کرده و امکان ثبت تحویل به پست را برای آن فعال کنید
همچنین به دلیل کاربردی بودن افزودن بخش ثبت برگشتی به پنل اپراتور این امکان نیز همزمان با افزودن بخش ثبت تحویل به پست در پنل اپراتورها افزوده شده که فروشگاه ها با استفاده از روش بالا قابلیت دسترسی اپراتورها به این امکان را خواهند داشت.

Thumbnail

افزودن امکانات به پنل اپراتور

در حال حاظر امکان استفاده از پنل اپراتوری و ساخت اپراتور تنها برای فروشگاه های فعال شده که از بخش ثبت سفارش پیامکی پنل فروشگاهی استفاده میکنند ، اما در آینده نزدیک و با افزوده شدن امکانات ،این بخش برای عموم فروشگاه ها فعال خواهد شد که یکی از کاربردی ترین بخش های موجود در سیستم خرید فروش اینترنتی ماها جهت تایید سفارشات بوده و مدیر فروشگاه کنترل بسیار بالای بر روی اپراتور های خود خواهد داشت.
امکانی که به تازگی به بخش اپراتوری افزوده شده ثبت سریع سفارشات مستقیم توسط است که به اپراتور های سیستم دسترسی ثبت سفارش در لیست سفارشات تحت بررسی را برای هر محصول فراهم میکند البته این امکان مانند مابقی امکانات موجود در سیستم ماها به صورت اختیاری طراحی شده و فروشگاه جهت فعال کردن این امکان میبایست دسترسی ثبت سفارش مستقیم را به اپراتور بدهد.
هر پنل اپراتور قادر به اتصال به پنل همکار جهت تفکیک سفارشات است که با استفاده از این امکان بخش ثبت سفارش کاملا کاربردی و قابل تفکیک خواهد بود.
امکان دیگری که به بخش اپراتور افزوده شده شمارنده محلت ثبت سفارش است که تنها در زمانی فعال شده که اپراتور های شما در بین سفارشات نیاز به تماس بوده و در حال برقرار تماس با خریداران است.
طی بازدهی های دریافت شده از فروشگاه های که این بخش را استفاده نموده اند متوجه بالا رفتن بازدهی اپراتور ها در زمان برقراری ارتباط شدیم که این امر هم از نظر اقتصادی و زمانی بازدهی فروشگاه را بالا برده.

Thumbnail

ثبت برگشتی کامل با استفاده از بارکدخوان

با توجه به بالا رفتن تعداد سفارشات فروشگاه های تحت پوشش شرکت ماها و گستردگی امر کنترل سفارشات ارسالی و برگشتی بخش ثبت سریع برگشتی توسط بارکدخوان به سیستم افزوده شد.
فروشگاه های محترم با استفاده از این بخش که در همان صفحه ثبت برگشتی کامل قرار دارد میتوانند به سریعترین روش ممکن برگشتی های فروشگاه خود را با استفاده از بارکدخوان در سیستم ثبت نمایند تا با استفاده از این امکان سفارشات بلافاصله پس از خواندن توسط بارکدخوان در سیستم ثبت و نتیجه به کاربر ثبت کننده اعلام گردد.
لازم به ذکر است در صورت بروز خطا در روند ثبت و یا تشخیص بارکد خطاهای صادر شده از طریق لیستی مجزا به کاربر اعلام خواهد شد.

Thumbnail

گزارش موجودی انبار

امکان گزارش گیری از موجودی انبار با استفاده از سیستم انبار و محاسبه دقیق سفارشات درحال ارسال و در چرخه پست با امکان مرتب سازی بر اساس چندین فیلد به سیستم افزوده شد.
این بخش که در حال حاضر از صفحه لیست محصولات قابل دسترسی است قابلیت جستجو و مرتب سازی گزارش بر اساس چندین فیلد را داراست همچنین جهت سهولت در تغییر موجودی دکمه های عملیاتی صفحه لیست محصولات در این گزارش و در جلوی هر محصول قرار دارد

Thumbnail

کنترل تاخیر عملکرد اپراتورها

این بخش جهت کنترل عملکرد اپراتورها در تایید و تغییر وضعیت سفارشات پیامکی در صفحه لیست اپراتورها طراحی گردیده.
رکورد های تاخیر زمانی ثبت و قابل کنترل است که شما وارد صفحه کنترل عملکرد اپراتورها شده و دکمه شروع کنترل را فشار دهید و به صورت آنلاین شاهد تغییرات خواهید بود
و تمامی اطلاعات مشاهده شده ذخیره خواهد شد.
همچنین امکان مشاهده جمع تاخیر در یک بازه تاریخی نیز در صفحات مرتبط وجود دارد

تصاویر مرتبط

لوگو