شرکت توسعه عصر ارتباطات ماها

سرویس خرید پستی


سرویس خرید پستی سرویسی است که فروشگاه با استفاده از امکانات و نیروی انسانی شرکت پست و با استفاده از پنل ارتباطی شرکت ماها سفارشات دریافت شده خود را به صورت مرسولات پستی به خریدار ارسال و وجه کالا توسط مامورین شرکت پست درب منزل از خریداران دریافت میگردد.

پنل توزیع سراسری


بخش توزیع بسته یکی از مهمترین بخش های فرآیند خرید اینترنتی است که شرکت توسعه عصر ارتباطات ماها با استفاده از سیستم توزیع مرسوله شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و طراحی پنلی واسط میان فروشگاه ها و شرکت پست توانسته پل ارتباطی محکمی را بین فروشگاه ها و شرکت پست برقرار کند.

ابزارهای تحلیلی و کنترل فروش


همچنین این شرکت امکاناتی جهت تحلیل فروش ، ارائه راهکارهای فروش ،کنترل ارسال ، کنترل پرسنل ، همکاری در فروش و .. در اختیار فروشگاه ها قرار میدهد تا فروشگاه کنترل بهتر و بیشتری بر فروش و ارسال بسته های خود داشته و خطای انسانی را به حداقل ممکن برساند

مراحل کار


تمامی مراحل تحویل سفارشات از فروشگاه و توزیع به خریدار توسط مامورین اداره پست انجام شده و سفارشات هر روز از آدرس فروشگاه تحویل و به مقصد ارسال گردیده و هر تغییر وضعیتی که بر روی بسته های ارسالی فروشگاه اتفاق بیافتد در پنل فروشگاهی قابل رویت و پیگیری است.

نحوه تسویه حساب


هدف ما این است که فروشگاه با کمترین هزینه بیشترین فروش را داشته باشد و در سریعترین زمان ممکن مبلغ کالای فروخته شده را دریافت نماید بنابر این تسویه حساب وجوه دریافت شده توسط مامورین اداره پست هر هفته به حساب فروشگاه واریز شده و در همان زمان تمامی مبالغ کسری از درآمد فروشگاه کسر میگردد.

هزینه های فروشگاه


جهت راه اندازی سرویس خرید پستی و دریافت پنل واسط پستی فروشگاه ها میبایست مبلغی را به عنوان حق عضویت پرداخت کنند که این مبلغ شامل 54000 تومان هزینه معرفی فروشگاه در منطفه پستی مورد فعالیت (که این مبلغ سالیانه تمدید میگردد) و همچنین مبلغ 96000 تومان حق اشتراک شرکت ماها را پرداخت نمایند، همچنین در زمان ارسال بسته های پستی درصدی از مبلغ کالا به عنوان کارمزد از سفارشات وصول شده فروشگاه کسر میگردد.

نماد اعتماد الکترونیکی


جهت دریافت سرویس خرید پستی میبایست اقدامات لازم نسبت به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به آدرس enamad.irرا انجام داده و نماد دریافتی خود را همراه در وبسایت فروشگاهی خود فعال نگه داشته و شماره پرونده ایجاد شده را جهت درج بر روی فاکتور های چاپی در اختیار شرکت ماها قرار دهید

نحوه ارسال سفارش


جهت ارسال بسته های پستی فروشگاه میبایست نسبت به تهیه يک دستگاه ترازوي ديجيتال و يک دستگاه پرينتر لیزری جهت چاپ فاکتورهای مربوط به سفارشات ثبت شده اقدام نموده و هنگام ارسال بسته دو نسخه از فاکتور های صادر شده در پنل شرکت توسعه عصر ارتباطات ماها را بر روی بسته بندی سفارشات با چسب از بالا و پایین بچسبانید

لوگو